Mağaza Ürün Koruma Sistemleri

Mağaza ürün koruma sistemleri, mağazalarınızda yer alan ürünleri koruyabilmeniz için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerde mağaza ürün koruma anteni, ürün koruma alarm etiketleri ve ürün koruma etiket sökücüler kullanılmaktadır. Mağaza ürün koruma sistemlerini sadece giysi mağazalarında değil, elektronik mağazalarda ya da marketlerin giriş ve çıkış alanlarında da tercih edebilirsiniz.

Mağaza ürün koruma antenleri, radyo frekansı ile çalışmaktadır. Parazitsiz ortamlarda 2 metreye kadar algılama yapabilen bu antenler, mağza dekoruna önem verilen alanlarda da şık ve gösterişli olduğundan dolayı güvenle tercih edilebilir. Üstelik antenlerin üzerini reklam panosu olarak da tercih edebilirsiniz. Giriş ve çıkışlar ne kadar yoğun olursa olsun güvenle tercih edilebilen mağaza koruma antenleri, %100 performans ile kullanılabilmektedir. Antenlerin alarm ses seviyeleri ve hassasiyet ayarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Satın almak için telefon numaralarımızı tuşlamanız yeterlidir.

Mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte kullanılan etiketleri aşağıda görebilirsiniz. Ürün koruma etiketlerinin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu modeller, farklı ürün koruma antenleri ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Satın almak için bizi aramanız yeterlidir.