perkotek-plaza

PERKOTEK PLAZA

PERKOTEK Personel Devam Kontrol Teknolojileri ve Güvenlik Sistemleri, Perpa Ticaret Merkezi’ndeki 5 adet ofisini Mahmutbey Basın ekspres yolu paralelinde bulunan 2 dönüm alan üzerine, 3 bodrum + 10 kat+ 1 çatı katı; toplam 14 kattan oluşan kendi plazasına taşıdı!
10.000 m2 kapalı alana sahip olan PERKOTEK Plaza inşaatını grup şirketi olan PERKOTEK İNŞAAT gerçekleştirdi.
100 adet kapalı otopark alanı bulunan projede ultimate akıllı bina teknolojisi kullanılmaktadır.
Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No: 29’da bulunan, 120 personelin hizmet verebileceği PERKOTEK Plaza 2016 yılının ilk çeyreğinde aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır.
PERKOTEK Plaza daha geniş bir çalışma ortamı sunarken, daha fazla depolanabilir alan ve basit ulaşım için bu projeye imza atmıştır. Yeniliklerin öncüsü PERKOTEK, daha geniş çalışma ortamı ile memnun müşteri sayısını ikiye katlamaya hazırlanıyor!

HAKKIMIZDA

Sektöre 1995 yılında giriş yapan ve zaman kontrol sistemleri konusundaki yerinde 21 yıllık tecrübesi ile oldukça sağlamlaşan firmamız PERKOTEK, kendi donanımlarını ithal ederek ve kendi yazılımlarını geliştirerek sektörünün fark yaratan firması olmayı başarmış ve sektöründeki başarı basamaklarını adım adım çıkarak parmakla gösterilen bir firma olmuştur. Kimlik kazanımı, yaygın satış noktası ağı ve servis noktaları ağı ile diğer şirketlerden ayrılarak yükselmeyi başarmıştır. PERKOTEK, standart özelliklere sahip olan sistemleri ile şirketin ihtiyaçlarını karşlarken özelleştirilmiş olan butik projeleri ile aranılan niteliklere cevap verecek seviyededir.

52.000’i aşkın memnun müşteri referansı var olan PERKOTEK firmamız, doğru olanı bulmak ve uygulamak için araştırmalar yaparak eğittiği uzman kadrosu ile her geçen gün hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır..

Firmamız 10.000 metre2 bir alana sahip olan PERKOTEK PLAZA’sının inşaatını tamamlayarak; daha geniş çalışma ortamı, daha fazla depolanabilir alan ve daha basit bir ulaşım için basın ekspress yolunu tercih etmiştir. İthalat yönü çok güçlü olan PERKOTEK firmamız, yerli üretimlerini üretim ekonomisine katkı sağlamak amacıyla başlatmıştır. Sektörünü teşhis ederek birçok ürünü kendi bünyesinde imal eden ve müşterilerinin taleplerini doğru yorumlayan PERKOTEK, toplam 16 adet firmanın (Magic Pass, Magic Face,Secuda, Guard Tour, Sensitive, Avax, Strike, Mina, Gustavo, Arextek, Needtek, Perguard, Respect, Time master, Hundure, Jm, Zk Software (OEM), Pongee, Firsttech, Perkotech, Guard Tour markaları) Türkiye distribütörlüğünü yapmaya devam etmektedir. PERKOTEK, kontrol ve takip gerektiren pek konuda çözüm üretmiştir. Örnek verecek olursak; yüz tanımalı, kartlı ve/veya parmak izli geçiş kontrol sistemi, yemekhane takip sistemi, üye takip sistemi, okul ve öğrenci takip sistemi, kart yazıcılar, turnike sistemleri, otopark için bariyer sistemleri, mağaza ürün koruma sistemleri ve benzeri gibidir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Perkotek hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Perkotek ürünlerimize ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“ Personellerimizin giriş, çıkış, vardiya, devamsızlık ve fazla mesailerini parmak izi ve kartlı cihazları ile pdks puantaj programı ile takip etmekteyiz. 2009 yılından beri çalıştığımız Perkotek firmasının hızlı ve güvenilir hizmetlerinden çok memnunuz. Verdikleri hizmetler için Perkotek firmasına teşekkürler..”

fenerbahce-memnun-müsteri
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bilgi İşlem, Zeynep Söylev

Perkotek ile 2010 yılından beri çalışmaktayız. Perkotek yazılım ve donanım olarak bizim taleplerimizi karşılıyor. Çalışanlarından ve ürünlerinden çok memnun olduğumuz Perkotek ile çalışmalar uzun yıllar devam edecek. Kendilerine hizmetleri için teşekkürü borç biliriz.”

thy-memnun-musteri
Türk Hava Yolları
Personel ve Özlük İşleri Yöneticisi, Cemal Tokgöz

Aktif olarak çalıştığımız memnun müşteri referanslarımızı görmek için...