Geçiş Kontrol Programı

Perkotek geçiş kontrol programı, personel sayılarınızın rakamsal olan karşılıkları ne olursa olsun, bünyenizde çalışmakta olan personellerin giriş ve çıkışlarını; kapı, bariyer ve turnike gibi farklı sistemleri yetkilendirerek denetlemeler yapabilmenizi sağlamaktadır. Farklı departmanda çalışan tüm personellerin kendi faaliyet alanı içerisinde kalmasını ve kişilerin giriş ve çıkış yaptıkları gün, saat, ay gibi bilgilerin, aynı zamanda hangi alanlardan giriş ve çıkış yaptıklarını tespit etmek için kullanılmaktadır. Üstelik bu şekilde elde edilen tüm raporlamalar da işletme sahipleri tarafından kontrol edilebilecektir.

Geçiş kontrol programının asıl amacı, misafirlerin ve tüm çalışanların sadece kendi faaliyet alanlarında bulunmasını sağlamaktır. Bu programın kullanımı, güvenliği sağlamak açısından son derece önemlidir. Sürekli devam eden giriş ve çıkışları kontrol etmek için harika bir çözüm olan bu programı; yüz tanıma sistemleri, parmak izi sistemleri ve kartlı geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Programı bu cihazlar ile uyumlu olarak kullanarak, hangi personelin hangi alanda yer aldığını tespit edebilirsiniz. Üstelik alacağınız tüm raporları kişi bazında, grup bazında ve departman baıznda da alabilmeniz mümkündür.

Üstelik geçiş kontrol yazılımı içerisinde bulunan ziyaretçi takip modülü ile firmaya giriş ve çıkış yapan ziyaretçilerin, giriş ve çıkış yapma hareketlerini detayları ile birlikte görebilirsiniz. Ziyaretçilere verilecek olan kartlar sayesinde, istenilen zaman diliminde ve tarihte geçiş yapmaları sağlanabilecektir. Ayrıca gelen tüm ziyaretçilerin hangi departman ya da personele ziyarete geldiğini de görebilirsiniz.