Personel Takip Programı

Personel Devam Kontrol Programı; MYSQL de derlenerek Delphi de yazılmış lisanslı bir yazılımdır. Program yazılımı firmamız tarafından geliştirilmiştir. İlave modüller ve yazılımlar yapılmasına müsaittir. Personel giriş ve çıkışlardaki iş disiplinini arttıracaktır.

PERSONEL TAKİP PROGRAMI
personel-takip-programı-1

Görsel değişiklikleri ile hızlı erişim ve kullanım kolaylığı sunarken, giriş ve çıkış esnasında elle müdahale yapıldığında bunu görebilir ve kullanıcıyı tespit edebilirsiniz. Elle yapılan değişikliklerde program ilgili bölümün yanına işaret atar ve firma yetkililerinin de program kullanıcısını böylelikle kontrol etmesini sağlar.
Programın otomatik yedekleme özelliği sayesinde veri kaybı gibi durumlarda yedeklerini kullanarak kaybı önleyebilirsiniz. Otomatik olarak veri transferi yapabilir ve istenilen zamanlardaki veriler programa otomatik olarak alınabilir. Veri kurtarma sayesinde silinen personeller sisteme geri alınabilir.
Program otomatik olarak veri gönderebilir. Dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz mail adresine dilediğiniz raporlar e-mail olarak gönderilecektir.
Çoklu olarak çıkış ve giriş yoğunluğu olan saatlerde dilerseniz ilk giriş ve son çıkışı baz alarak puantaj hesaplayabilirsiniz.
E-Shell Mobile Sistem’e uygundur.
Çalışma tablosu değişikliğinde programın parametreleri değiştirilip yeni çalışma sistemine göre tekrar ayarlanabilir.
Personel Devam Kontrol Programımız TL (Türk Lirası) ile uyumludur ancak dilerseniz Euro ve dolar üzerinden de işçinin hak edişlerinizi dağıtabilirsiniz.
Standart bir bilgisayar ile çalışabilir ve ekstra olarak bir bilgisayar gerektirmez. İstediğiniz tarihler arasında maaş bordrosunu alabilirsiniz.
İnternet üzerinden yazılıma bağlanılarak tim işlemler yapılabilir. İnternete bağlı bir bilgisayardan çalıştırdığınızda 5 dakika içerisinde call center destek hizmeti alabilirsiniz.