Bariyer Sistemleri

Avax DZ6 bariyer, altı metrelik bir kola sahiptir. Otoparkların giriş ve çıkış alanlarında kullanılabilmektedir. Bu bariyeri buton ile kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton kontrolü bulunmaktadır. Çift buton kontrolünde iki farklı buton yer almaktadır. Bu butonlardan biri bariyer kolunu açmak ve diğeri de kapamak için kullanılmaktadır.

avax-dz6-otopark-bariyer-sistemi

Bariyer Sistemi Set İçeriği 

1 adet AVAX DZ6 bariyer
1 adet 3 metre bariyer kolu
1 adet kol oturma çatalı
1 çift emniyet fotoseli
1 adet uzaktan kumanda alıcı
1 adet uzaktan kumanda

 

AVAX DZ6 Bariyerleri Teknik Özellikleri 

Bariyer Enerjisi: 220 AC – Volt, 50 Hz / 60 Hz enerji
Güç Tüketimleri: 90 W – 220 W AC güç tüketimine sahiptir.
Bariyer Gövdesi: Zaman kontrolü, elektrostatik boyalı, anahtarlı kapaklı ve darbelere dayanıklı, IP44 gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklık Değerleri: -20 ile +60 derece arasındaki sıcaklık
Ebat: 34 santimetre x 28 santimetre x 100 santimetre (en x boy x yükseklik)
Kol Uzunluğu: 6 metre ve ara uzunluklardadır.
Uzaktan Kumanda Özelliği: Butonlu, 50 metrelik etkileşim alanı bulunur ve pil dâhil.
Buton Kontrolleri: Tek buton ya da çift buton ile kontrol edilebilir. Çift buton kontrolünde ise açma ve kapama için iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki geçiş moduna geçilmektedir.
Zaman Kontrolü: Bariyeri belirli bir zaman dilimine ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir.
Geçiş Kontrol Şekli: Uhf otopark antenleri, yüz tanıma sistemleri, parmak izi cihazları ve kart okuma sistemleri ile birlikte entegreli olarak kullanılabilmektedir.
Sensör Kontrolü: Araçlar geçiş yaptıktan sonra da geçiş tamamlandığında sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilebilmektedir. Araçlar geçiş yapacakken, bariyer kolu altında herhangi bir araç duruyorsa, kontrol üniteleri tarafından tetiklenseler bile güvenlik sensörü sayesinde kolun aşağı yönlü hareketi engellenebilmektedir. Üstelik tır ve kamyonlar için de ek bir emniyet sensörü kullanılmaktadır.
Akıllı Kolları: Kolun çarpma durumunda kırılabilir üretilmesi mümkündür. Bariyer kolu aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki gösterme özelliğine sahiptir. Emniyet sensörü dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket alma süresi 0,7 saniyedir. Bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi 0,3 saniyedir.
Opsiyonel Akü Özelliği: Akü ve akü şarj ünitesi ile opsiyonel olarak bariyer kolunu 250 kez kapama ve açma yapabileceksiniz.
İkaz Lambası: Flaşör ikaz lambası, bariyer kollarının yukarı ve aşağı yönlü olarak hareket etmesi sırasında, kol hareketini tamamlayana kadar sürekli olarak yanıp sönmektedir.
Reflektörleri: Bariyer kolları üzerinde geceleri de görülebilen reflektör kırmızı bantlar yer almaktadır.
Acil Mod Özellikleri: Yangın, deprem gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbset geçiş moduna geçilmektedir.
Özel Tasarımı: Özgün tasarıma sahiptir. Kapalı ve dış mekânlar için dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti: İki yıl.
Teknik Servis Hizmeti: Kıbrıs, Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda hızlı, kesintisiz, kaliteli ve uzman destek imkânı.
Montaj Tipi: Hızlı ve kolay montaj, montaj kiti sayesinde yapılmaktadır.
İthalatçı: Perkotek Teknoloji’dir.

İlgili Arama Etiketi: bariyer, bariyer sistemleri, bariyer sistemi, bariyer fiyatı, bariyer fiyatları, avax bariyer sistemi, avax otopark bariyeri, avax otopark bariyeri fiyatları, bariyer sistemleri fiyatları