Bariyer Fiyat

Avax MN3 bariyer ile otoparkların giriş ve çıkış alanları kontrol altında tutulabilir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebileceğiniz bu bariyerler, akıllı kola sahiptir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda alanında uzman ve profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

avax-mn3-hizli-otopark-bariyerler-sistemi

Bariyer Sistemleri Set İçeriği 

1 tane AVAX MN3 bariyer
1 tane 3 metre bariyer kolu
1 tane kol oturma çatalı
1 çift emniyet fotoseli
1 tane uzaktan kumanda alıcı
1 tane uzaktan kumanda

 

AVAX MN3 Bariyer Sistemi Teknik Özellikleri 

Enerjisi: 220 Volt AC 50 Hz / 60 Hz enerjilidir.
Güç Tüketim Özellikleri: 90 W / 220 W AC güç tüketim
Kolun Açılma Hızı: 1,5 saniyede açılır.
Gövdesi: Elektrostatik boyalı, IP44, zaman kontrolü, anahtarlı kapaklı ve darbelere dayanıklı gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklıkları: -20 derece ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışabilir.
Boyutu: 34 cm x 28 cm x 100 cm (en x boy x yükseklik)
Kol Uzunlukları: 3 metre ve ara uzunluklar.
Uzaktan Kumandası: Butonlu, 50 metrelik etkileşim alanı bulunur ve pil dâhil.
Buton Kontrolleri: Çift ya da tek buton kontrolü ile çalışabilmektedir. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki geçiş moduna geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise açma ve kapama için iki farklı seçenek yer almaktadır.
Zaman Kontrolleri: Zaman kontrolü ile bariyerin belirlenen zaman diliminde kapanması sağlanabilir.
Geçiş Kontrolleri: Uhf otopark antenleri, yüz tanıma sistemleri, parmak izi cihazları ve kart okuma sistemleri ile birlikte entegreli olarak kullanılabilmektedir.
Sensör Kontrolleri: Araçlar geçiş yapacakken, bariyer kolu altında herhangi bir araç duruyorsa, kontrol üniteleri tarafından tetiklenseler bile güvenlik sensörü sayesinde kolun aşağı yönlü hareketi engellenebilmektedir. Araçlar geçiş yaptıktan sonra da geçiş tamamlandığında sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilebilmektedir. Üstelik tır ve kamyonlar için de ek bir emniyet sensörü kullanılmaktadır.
Akıllı Kol: Bariyer kolu aşağı ve yukarı hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki gösterme özelliğine sahiptir. Emniyet sensörü dışında kalan durumlarda, bariyer kolunun aşağı hareketi sırasında altında kalan bir maddeyi algılaması ve otomatik yukarı hareket alma süresi 0,7 sn’dir. Bariyer kolunun yukarı hareket sırasında hareket yönündeki cismi algılaması ve durma süresi 0,3 sn. dir. Kolun çarpma durumunda kırılabilir üretilmesi mümkündür.
Opsiyonel Akü: Akü ve akü şarj ünitesi ile opsiyonel olarak bariyer kolunu 250 defa açma ve kapama yapmanızı sağlamaktadır.
İkaz Lambaları: Flaşör ikaz lambası, bariyer kollarının yukarı ve aşağı yönlü olarak hareket etmesi sırasında, kol hareketini tamamlayana kadar sürekli olarak yanıp sönmektedir.
Reflektörü: Bariyer kolları üzerinde gedeleri de görülebilen reflektör kırmızı bantlar yer almaktadır.
Acil Modu: Acil durumlarda otomatik serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Özel Tasarım: Özgün tasarımı ile kapalı ve dış mekânlar için dekoratif bir görünüm sunar.
Garantisi: İki sene boyunca garantilidir.
Teknik Servis Hizmeti: Kıbrıs, Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda hızlı, kesintisiz, kaliteli ve uzman destek imkânı.
Montaj Şekli: Montaj kiti ile hızlı ve kolay montaj.
İthalatçısı: Perkotek’tir. On sene boyunca da yedek parça garantisi yer almaktadır.
 
İlgili Arama Etiketi: bariyer sistemi, bariyer sistemleri fiyatı, bariyer sistemleri fiyatları, avax otopark bariyerleri, avax otopark bariyeri fiyatları