Silindir Turnike Fiyatı

Silindir vip turnike, 60 waatlık bir güç harcamasına sahiptir. Bu turnikenin kol uzunluğu 90 santimetredir. Üstelik turnike kendisine dokunan cismi hissedebilir ve tepki verebilir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olduğu için de dış ortamlarda güvenle tercih edilebilir.

silindir-vip-turnike-90-cm-kol-uzunlugu

Silindir Engelli Geçiş Turnike Teknik Özellikleri

Enerjisi: 100 volt/AC – 240 volt/AC enerji
Güç Tüketim: 60 watt.
Silindir Gövde: 304 kalite paslanmaz çeliktir.
Sıcaklıkları: -20 ve +50 derece arası sıcaklık
Boyutu: Yükseklik: 990 / Çap: 220 boyut
Kol Uzunlukları: 90 santimetrelik kol.
Akıllı Kolu: İleri ve geri hareket esnasında bu tepki oluşturulmaktadır.Turnike, kendisine dokunan cismi hissederek bu cisimlere tepki vermektedir.
Sistemleri: Elektrik kesintisi yaşanması durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Bu moda, dahili güç kaynağı sayesinde geçerler. Dahili güç kaynağı, 200 kez geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmış olan silindir vip turnike, çift yönlü olarak geçişe olanak tanır. Geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı veren bu turnike, IO kartları doğrudan bilgisayara gönderebilir
Kontrolleri: Tüm çevre birimleri ve Access geçiş kontrol üniteleri tarafından tetiklenebilir ve kuru kontak verilebilmektedir.
Buton Kontrolleri: Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Bu turnike tek buton veya çift buton ile kontrol edilebilmektedir. Tek buton ile kontrol esnasında butona her basışta bir sonraki komuta geçilir.
Zaman Kontrolleri Turnikenin belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Motor Dişli Sistemleri: İzinsiz olarak geçiş yapılmak istenirse, turnike sistemlerine müdahale etmek gerekmektedir veya dışarıdan bir kuvvet kullanarak dış etkenler aracılığı ile turnike akıllı kolunun kırılması gerekmektedir. Mikro işlemci kontrollü olarak çalışan motor dişli sisteme sahiptir. Blokajlı bu motor dişli sistem, mikro işlemci ile enerji uygulandığında geçişe izin vermektedir.
Acil Durum Özellikleri: Deprem, yangın ve afet gibi tehlikeli acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılarak otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçmektedir.
Opsiyonel Göstergeleri: Geçiş yapılırken ise bu yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçişin yapılamayacağına dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Opsiyonel olarak bu turnikede üç konumlu ve ışıklı gösterge kullanabilirsiniz. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönecektir.
Opsiyonel Kumandası: Bir turnikeye 1 / 1500 adet kumanda tanımlaması yapılabilmektedir. Butonlu uzaktan kumanda (30 metre) ve keyless uzaktan kumanda (3 metre) anahtarlıklara da takılarak kullanılabilmektedir. Butonlu kumanda, 30 metre mesafeden ve keyless kumanda ise 3 metre mesafeden okunabilmektedir.
Ek Özellikleri: İhtiyaca uygun tüm çözümler düşünülmüştür ve uygulanabilir. Sistemin tüm opsiyonel özellikleri müşteri isteklerine göre istenen besleme gerilimi şartlarında sağlatılabilmektedir.
Özel Tasarımı: Sessiz ve yumuşak geçişler için ideal olan bu turnike, özgün ve dekoratif bir görünüme sahiptir.  
Garanti: 2 sene garanti.
Teknik Destek: Kıbrıs, tüm Türkiye’de, balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde uzman, hızlı, kaliteli ve kesintisiz destek.
Belgeleri: ISO/2000 – TSEK-  ISO/9001