Silindir Engelli Geçiş Turnikesi

Silindir turnike, 60 watt güç tüketimine sahiptir. Bireylerin çok daha rahat olarak geçiş yapmalarını sağlamaktadır. Turnike kullanılan her alanda güvenle kullanılabilmektedir.

silindir-vip-turnike-90-cm-kol-uzunlugu

Silindir Vip Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: 100 volt/AC ve 240 volt/AC enerjiye sahiptir.
Güç Harcaması: 60 watt güç tüketimi
Silindir Turnike Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik
Sıcaklığı: -20 derece ile +50 derece sıcaklık
Boyutu: Yükseklik: 990 / Çap: 220 boyut
Kol Uzunlukları: 75 cm.
Akıllı Kolları: İleri ve geri hareket esnasında bu tepki oluşturulmaktadır.Turnike, kendisine dokunan cismi hissederek bu cisimlere tepki vermektedir.
Sistem Özellikleri: Elektrik kesintisi yaşanması durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Bu moda, dahili güç kaynağı sayesinde geçerler. Dahili güç kaynağı, 200 kez geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmış olan silindir vip turnike, çift yönlü olarak geçişe olanak tanır. Geçiş yapılacak olan yönde bir veri çıktısı veren bu turnike, IO kartları doğrudan bilgisayara gönderebilir
Kontrolü: Tüm çevre birimleri ve Access geçiş kontrol üniteleri tarafından tetiklenebilir ve kuru kontak verilebilmektedir.
Buton Kontrolü: Çift buton kontrolünde ise turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Bu turnike tek buton veya çift buton ile kontrol edilebilmektedir. Tek buton ile kontrol esnasında butona her basışta bir sonraki komuta geçilir.
Zaman Kontrolü Turnikenin belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Sistemi (Motor Dişli): İzinsiz olarak geçiş yapılmak istenirse, turnike sistemlerine müdahale etmek gerekmektedir veya dışarıdan bir kuvvet kullanarak dış etkenler aracılığı ile turnike akıllı kolunun kırılması gerekmektedir. Mikro işlemci kontrollü olarak çalışan motor dişli sisteme sahiptir. Blokajlı bu motor dişli sistem, mikro işlemci ile enerji uygulandığında geçişe izin vermektedir.
Acil Durumlar: Deprem, yangın ve afet gibi tehlikeli acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılarak otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçmektedir.
Opsiyonel Göstergesi: Geçiş yapılırken ise bu yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçişin yapılamayacağına dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Opsiyonel olarak bu turnikede üç konumlu ve ışıklı gösterge kullanabilirsiniz. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanıp sönecektir.
Opsiyonel Kumandalar: Bir turnikeye 1 / 1500 adet kumanda tanımlaması yapılabilmektedir. Butonlu uzaktan kumanda (30 metre) ve keyless uzaktan kumanda (3 metre) anahtarlıklara da takılarak kullanılabilmektedir. Butonlu kumanda, 30 metre mesafeden ve keyless kumanda ise 3 metre mesafeden okunabilmektedir.
Ek Özellik: İhtiyaca uygun tüm çözümler düşünülmüştür ve uygulanabilir. Sistemin tüm opsiyonel özellikleri müşteri isteklerine göre istenen besleme gerilimi şartlarında sağlatılabilmektedir.
Özel Tasarımları: Sessiz ve yumuşak geçişler için ideal olan bu turnike, özgün ve dekoratif bir görünüme sahiptir.  
Garantisi: 2 sene garanti.
Teknik Destek: Kıbrıs, tüm Türkiye’de, balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerde uzman, hızlı, kaliteli ve kesintisiz destek.
Belgeleri: ISO/2000 – TSEK-  ISO/9001

İlgili Aramalar: turnike, turnikeli geçiş, engelli geçiş turnikesi, turnike fiyatı, turnike fiyatları, vip turnike