Silindir Camlı Ekonomik Turnike

Silindir camlı engelli geçiş turnikesi, -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasına devam etmektedir. Gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiş olan bu turnike, dış ortamlarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Üstelik sadece 50 watt güç harcar.  

silindir-camli-vip-turnike

Silindir Camlı Ekonomik Turnike Teknik Özellikleri

Voltajı: 100 – 240 AC-Volt enerji ile çalışır.
Güç Tüketimi: 50 watt güç tüketir.
Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik gövdelidir.
Sıcaklık Değeri: -20 ile +60 derece arası tüm sıcaklıklarda çalışabilir.
Akıllı Kolu: Geri ve ileri hareket esnasında kendisine dokunan tüm cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilir.
Kontrolü: Diğer çevre birimleri ve geçiş kontrol üniteleriyle uyumlu çalışmasının yanı sıra aynı zamanda geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilmektedir.
Sistemi: Mikro işlemci kontrolü sayesinde iki yönlü olarak geçiş imkânı sunar ve geçilen yönde bir veri çıktısı verir. Elektrik kesildiğinde sistem, otomatik olarak açma ve kapma moduna geçer. Bu işlemler turnike içerisinde bulunan dâhili güç kaynağı sayesinde olur. Bu veriyi opsiyonel olarak IO kart sayesinde PC’ye de gönderebilmektedir.
Sensör Kontrolleri: Güvenlik sensörleri kişilerin kol önünde durduğu zamanlarda hareketini engellemektedir. Bu durumlarda uzaktan kumanda ile de kontrol edilmesi yasaktır. Geçiş bittiğinde de kapanma işlemine devam edilir.

Buton Kontrolleri: Tek ya da çift buton kontrolüne sahiptir. Çift buton kontrolünde kolunu açmak için iki farklı buton yer alır.
Zaman Kontrolleri: Zaman kontrolü ile turnikenin istediğiniz zamanda açılmasını ya da kapanmasını sağlayabilirsiniz.
Acil Modu: Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında turnike sistemi otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Acil mod, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir.
Opsiyonel Göstergeleri: Turnike geçişe izin verdiğinde yeşil ok işareti sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise yeşil ok sürekli olarak yanacaktır. Geçişe izin olmadığında ise kırmızı “X” işareti sürekli olarak yanar. Üç konumlu ışıklı göstergesi kullanımınızı kolaylaştıracaktır.
Opsiyonel Uzaktan Kumandası: uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz keyless kumanda ile de turnikeye 3 metre yaklaştığınızda turnike kullanıcısını tanıyabilir ve geçişe izin verilir. Bir turnikeye 1.500 tane buton veya uzaktan kumanda kaydı yapabilirsiniz.
Opsiyonel Uygulamaları: Geçişlerde uyarı vermek için sinyal lambası ya da giriş ve çıkışlarda belirleyeceğiniz ses efektleri kullanabileceğiniz gibi turnikenin gövde rengi de tercih edilebilirdir.
Garanti Süreleri: 2 sene garantilidir.
Kalite Belgesi: Iso 9001, Iso 2008 ve TSEK

İlgili Aramalar: engelli geçiş turnikesi, geçiş turnikesi, vip turnike, vip turnike fiyatı, vip turnike fiyatları, engelli geçiş turnikesi fiyatı, engelli geçiş turnikeleri