Paslanmaz Yarım Boy Turnikesi

AVAX P 8200 yarım boy turnikesi, paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. -20 ile +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasına devam edebilir. Kol uzunluğu da 65 santimetredir.

p-8200-paslanmaz-celik-yarim-boy-turnikesi-bigger

AVAX P 8200 Yarım Boy Turnikesi Teknik Özellikleri 

Enerji: Ac 100-240 volt enerjiye sahiptir.
Güç Tüketim: 60 watt güç tüketimi mevcut.
Yapı: 1.5 milimetrelik 304 kalite paslanmaz çelik turnike
Sıcaklığı (DERECE): -20 ile +60 derece arasında çalışma sıcaklığı
Boyut: 1200cm * 1370cm * 1360cm boyut.
Kolunun Uzunluğu: 65 santimetrelik kol.
Sistemi: Mikroprosesör kontrol olarak tasarlanmıştır, iki yönlü geçişe imkân sağlar. Elektrik kesildiğinde otomatik olarak serbest geçiş yapma moduna geçer.
Kontrol Özellikleri: Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verirken diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 adet turnike kontrolü sağlanabilir. Cmos, 3/50 v DC darbe, RS-232, RS-422, RS-485, TTL ile bilgisayar kontrolü sağlanabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir.
Acil Mod: Yangın, afet, deprem vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı vardır.
Opsiyonel Göstergeleri: Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner, bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar. Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “X” işareti kırmızı renkli olarak yanar.
Ekstra: Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır ve sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir.
Tasarım: Sessiz ve yumuşak geçişe imkan sağlarken dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Garantisi: 2 yıl garanti!
Teknik Servis: Bütün Türkiye dâhilinde, Kıbrıs, balkanlarda & Türki Cumhuriyetler de uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz destek alabilirsiniz.
Sertifikaları: TSEK/ISO-2000/ISO-9001 Sertifikalarına sahiptir.
Uygulaması: Özel ses efektleri sayesinde giriş ve çıkışlarda farklı efektler kullanabilirsiniz. Gövde rengini siz seçebilirsiniz.

İlgili Aramalar: turnike, turnikeli geçiş, turnikeli geçiş sistemi fiyatı, turnike fiyatları, turnike nedir, turnike kullanım alanları