Paslanmaz Çelik Turnike Sistemi

AVAX PM 2200 bel turnikesi, dış ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Tüm pdks cihazlar ile bu turnikeye tetik verilebilmektedir. İki yönlü olarak çalışmasına devam etmektedir.

pm-2200

AVAX PM 2200 Bel Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: 100 volt – 240 volt AC enerji ile çalışır.
Gücü: 60 watt güce sahiptir.
Gövde Özellikleri: 3M taşlı ve 304 kalite paslanmaz çelikten gövde
Isısı: -20 derece ile  +50 derece arası sıcak
Boyutu: 210 mm x 950 mm x 960 mm boyut
Turnike Kolu: 43 santimetre.
Kontrol Yöntemi: Tüm pdks cihazlar ile uyumludur. Uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir.
Sistem Özellikleri: İki yönlü olarak çalışmasına devam edebilmektedir. Mikroişlemci kontrollüdür. Tek bir kişinin geçişine izin verilmektedir. Geçişin yapılacağı yönde bir veri çıktısı verilir ve bu çıkış dijital olabilir. Ayrıca bu çıkış, doğrudan bilgisayar kontrollerinde bilgisayarlara aktarılabilmektedir. Mini absorver ve pnimatik ile mekanik hareket çözümlemesi yapmaktadır. Ayrıca elektrik kesildiğinde otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.
Acil Alarm Özellikleri: Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir.
Göstergeleri: Üç konumlu bir ışıklı göstergeye sahiptir. Turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok yanıp söner. Geçiş için izin alındığında da yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş sırasında ise karşı yönde geçişin yasak olduğunu gösteren “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Özellikleri: İhtiyaca uygun olarak üretilen çözümler ile istenilen besleme gerilimi şartları sağlanmaktadır.
Tasarımı: Sessiz ve yumuşak geçişe imkan vermekte olup özgün bir tasarıma sahiptir.
Garanti: 2 sene garantilidir.
Teknik Destek: Tüm Türkiye dahil, balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Kıbrıs’ta kesintisiz, kaliteli, uzman ve hızlı destek imkanı bulunmaktadır.
Kalite Belgeleri: CE – ISO 9001 – 2000 kalite belgeleri
Montajı: Montaj kiti kolay kurulum sağlamaktadır.
İlgili Arama Etiketleri: turnike sistemi, turnike sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnike, turnikeli geçiş sistemleri, bel turnikesi