Otopark Bilet Verme Makinası

Avax bilet verme makinası, ücretli otopark girişleri için kullanılmaktadır. Sessiz ve hızlı geçiş imkânı sunan bilet verme makinası, iç ve dış ortamlarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Bu bilet verme makinası, tamamen yerli imalatımızdır. İsteğe bağlı bir şekilde karton bilet ya da kâğıt seçimi yapılabileceği için de daimi aboneler içinde proximity temassız kartlar verilebilmektedir. Avax bilet verme makinası, mikro işlemci tabanlı olarak tasarlanmıştır. Üzerinde yer almakta olan grafik ekranı sayesinde müşterilerine istenilen tüm bilgiler sunulabilmektedir. Avax otopark bilet verme makinası, bilgisayar ile haberleşme şekli olarak RS 485 kullanmaktadır. 220 volt AC / 50 Hz enerji ile çalışmasını devam ettiren Avax bilet verme makinası, abonman ve biletli girişler yapmanızı sağlamaktadır.

otopark-bilet-verme-makinasi-bigger

Avax Bilet Verme Makinası Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: 50 Hz – 220 Volt AC enerji ile çalışmasına devam etmektedir.
Güç Harcamaları: 80 watt’lık güç harcamasına sahiptir.
Gövde Özelliği: 1.5 DKP’lik sac üzeri elektrostatik toz boyalı gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklık Değerleri: -20 derece ile +60 derece arası sıcaklık
Boyutları: 122.5 santimetre x 25 santimetre x 18 santimetre boyuta sahiptirler.
Bariyer Sistemi: Mikro işlemci tabanlı olarak kullanılmakta olan bu cihaz, online ya da offline olarak çalışmasına devam etmektedir. Elektronik devreleri üzerinde bütün opsiyonel özellikler bulunmaktadır. Üzerlerinde bulunan grafik ekranları sayesinde müşterilere istenilen tüm bilgiler verilebilir. Kontrol bilgisayarlarında ve haberleşme kablosunda veya bilgisayarlarda problem bulunması durumlarında sesli uyarılar da verebilir ve offline çalışma moduna da geçebilir. Sürekli olarak da kesintisiz çalışma imkanı bulunmaktadır.
Çalışma Şekli: 
Bilet ile Giriş Şekli: Gelen aracın geldiği giriş zamanı gün-ay-yıl-saat-dakika-saniye olarak bilgisayardan alınmaktadır. Cihaz, aldığı bu bilgileri termal barkodlu bilet olarak müşteriye sunmaktadır. Müşteri bileti aldığı zaman da bariyere bu bilgi iletilerek bariyerin açılması sağlanmaktadır.
Bilet ile Çıkış Şekli: Daha önce verilmiş olan termal bilete sahip müşteri, çıkış yaparken biletini sistemin operatörüne vermektedir. Operatör de okuyucuya (barkod) okutmuş olduğu bileti bilgisayar yazılımına aktararak ücretlendirme yapmaktadır. 
Abonman Giriş: Loop dedektöre gelen araçlar, abone olunan kartı (mifare kart), bilet verme makinesi üzerinde yer alan mifare kart okuyucuya göstermektedir. Kart okuyucu tarafından okutulan kartın giriş bilgileri kontrol edildikten sonra aboneliğe göre giriş izni verilmektedir. Bariyerin de bu esnada röle çıkışı aktif olarak kişinin aracı ile geçiş yapması sağlanmaktadır.
Abonman Çıkış: Bilet verme makinası sitemi operatörüne verilen mifare abone kartı okuyucuya operatör tarafından gösterildiğinde çıkış izni verilmektedir. Yani böylece bilgisayar üzerindeki veri tabanına da kayıt yapılmış olur.
Haberleşme Yöntemleri: Bilgisayarlar üzerinden RS – 485 ile haberleşebilmektedir.
Montaj Özelliği: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı kurulum imkânı bulunmaktadır.
Garanti Süreleri: İki yıl boyunca garantilidir.
Kalite Belgesi: ISO 9001 – ISO 2008 kalite belgesine sahiptir.
İlgili Arama Etiketleri: biletli otopark, otopark bilet verme makinası, otopark bilet verme makinası fiyatı, otopark bilet verme makinası fiyatları, ücretli otopark sistemi, otopark sistemleri, bilet verme makinası, otopark kartları, yerli üretim bilet verme makinası