Hızlı Geçiş Turnikesi | Turnike Sistemleri

Avax HG 5500 hızlı geçiş turnike sistemini tüm personel devam kontrol sistemleri ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu turnikenin gövdesi paslanmaz çelik olduğu için dış ortamlarda da kolayca kullanılabilecektir. Turnikenin kolları ileri ve geri hareket sırasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedirler.

hg-5500-hizli-gecis-turnikesi-bigger

AVAX HG 5500 Turnike Teknik Özellikleri

Kullanılan Enerjisi: 220 – 240 volt AC enerjiye sahiptir.
Güç Tüketmesi: 700 watt güç tüketimine sahiptir.
3M Taşlı Gövdesi: 304 kalitedeki paslanmaz çelik, 1,25 mm gövdesi dış ortamlarda dahi kullanılabilmektedir.
Turnikenin Kapak Rengi: Siyah akrilik ve füme turnike
Sıcaklığı: -20 ve +60 °C (derece) arasındaki sıcaklıklarda çalışma
En x Boy x Yükseklik (Boyut): 36 cm x 133 cm x 103 cm boyut.
Alanı: Geçişi için alanı minimum 60 santimetredir.
Turnike Kollar: Kollar, geri ve ileri hareket etmeleri esnasında kendilerine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilirler.
Geçiş Kontrolü: Bir bilgisayar ile 256 tane turnike kontrol edilebilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için Rs485, Rs422, Rs232 veya 3-50 volt Dc darbe, Cmos ve TTL yahut kuru kontak doğrudan bilgisayara bağlanılabilmektedir. Geçiş kontrol sistemleri ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir.
Sensör Özelliği: Herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense dahi, kol kapanmaz. Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Bu turnikenin sensör sayısı 12 adede kadar çoğaltılabilmektedir. Kişiler geçiş esnasında turnike önünde duruyorlarsa, turnike kapanmaz. Güvenlik sensörleri kapanma hareketine engel olurlar.
Buton Kontrolü: Kapatma ve açma için iki farklı buton kullanılmaktadır. Çift buton kontrollü sağlanmaktadır.
Zaman Ayarları: Müşterinin belirlediği bir zamana ayarlanarak turnikenin o zaman diliminde kapanması sağlatılabilmektedir.
Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olan bu turnike, opsiyonel olarak elektrik kesilmesi durumlarında otomatik serbest geçiş moduna geçebilir. Geçiş esnasında dijital bir veri çıktısı verebilir. Bu çıktı, bilgisayar (Pc) ile kontrol etme esnasında bilgisayarlara da gönderilebilmektedir.
Alarm Mod Özellikleri: Afet, yangın, deprem ve buna benzer durumlarında turnike sistemleri otomatik bir şekilde serbest geçişe olanak sağlarlar.
3 Konumlu Gösterge Özelliği: Yeşil ok, geçiş yapılmadan önce geçişe hazır olduğunu belirtmek için sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak kendi renginde yanmaktadır. Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçiş yapılmak istendiğinde, kırmızı renkteki “X” işareti yanmaktadır.
Ek Özellik: Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun besleme gerilimi şartları sağlanabilir.
Geçiş Şekli ve Görünümü: Dekoratif, şık bir görüntü sunarken aynı zamanda da sessiz ve yumuşak geçiş de yapabilmenizi sağlar.
Garanti Süreleri: İki yıl boyunca garanti
Teknik Hizmetleri: Türki Cumhuriyetler, balkanlar, Kıbrıs ve tüm Türkiye’de destek alabilirsiniz. Alacağınız desteğin hızlı, kaliteli ve kesintisiz olacağının da garantisini vermekteyiz.
Kalite Belgesi: ISO 2008/9001, TSE, CE
Montajı: Montaj kiti ile hızlı ve kolay montaj imkânı.

İlgili Arama Etiketleri: turnike, turnike sistemleri, avax turnike, turnike fiyatı, turnike fiyatları, avax hızlı geçiş turnikesi, avax hızlı geçiş turrnike sistemleri fiyatları