Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri

AVAX HG 5320 hızlı geçiş turnikesi, 220 – 240 volt AC enerji arasında çalışma sağlamaktadır. 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahip olan hızlı geçiş turnikemiz, minimum 60 santimetrelik bir geçiş alanına sahiptir. Yangın, deprem ve afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

hg-5350-hizli-gecis-turnikesi-bigger

AVAX HG 5320 Hızlı Geçiş Turnikesi Teknik Özellikleri

Enerjisi: 220 – 240 Volt/Ac enerji ile çalışma
Güç Tüketimi: 35 watt güç tüketir.
HG 5320 Gövde Özellikleri: 304 kalite paslanmaz çelik gövde
Sıcaklık Değerleri: -25 ile +70 derece sıcaklık.
Ebatı: 1200 milimetre x 280 milimetre x 980 milimetre
Alanı: Minimum 60 santimetre
Sensörü: Turnikeden geçiş esnasında eğer turnike arasında bir kimse ve bir nesne kalması durumunda herhangi bir çevre biriminden kapanması için tetiklense bile kapanmayacaktır. Güvenlik sensörleri bu geçişi engellemektedir. Geçiş tamamlandığında da sistemin hafızasında bekletilen kapatma işlemi tamamlanmaktadır.
Çift Buton Kontrolleri: Çift buton kontrolünde turnikenin açılması ve kapanması için farklı iki buton yer alır.
Zamanlaması: Belirli bir zamanda turnikenin kapanmasını isterseniz, bunu zaman kontrol özelliği sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.
System (Sistem Özellikleri): Turnikemiz, iki yönlü olarak çalışmaktadır. Geçiş yapılacak yönde bir veri çıktısı verir ve iki yönlü yani iki taraflı geçiş sağlamaktadır.
Acil Geçişler: Afet, yangın ve deprem gibi durumlar, acil alarm durumlarında serbest geçiş.
Konumlu Gösterge: 3 konumlu ışıklı göstergeye sahiptir. Geçişe izin verdiğinde yeşil ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok sürekli olarak yanar. Geçiş yapılırken ise karşı yönde geçişin yasak olduğunu gösteren kırmızı “X” işareti yanar.
Ekstra Özellikler: İhtiyaca uygun olarak müşterinin istediği besleme gerilimi şartları sağlanabilir.
Tasarımları: Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Garantisi: İki sene
Teknik Destek Hizmetleri: Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, hızlı ve kesintisiz, kaliteli teknik destek hizmeti alınmaktadır.
Kalite Belgeleri: ISO 9001-2008, TSE, CE kalite belgeleri
Montaj ve Kurulumları: Montaj kiti, hızlı ve kolayca montaj yapılabilmesini sağlamaktadır. Kurulum yapabilmek için montaj kiti mevcuttur.

İlgili Aramalar: engelli geçiş turnikesi, turnike sistemi, turnike sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnikeli geçiş sistemi, turnikeli geçiş sistemleri, turnike sistemleri fiyat