Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri Fiyatları

Avax HG 5300 hızlı geçiş turnike sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için harika bir seçenektir. Bu turnikeler ile pdks cihazları bir arada kullanarak, geçiş kısıtlamaları da yapabilirsiniz. Bu turnikeler paslanmaz çelik gövdeye sahip oldukları için dış ortamlarda da uyumlu olarak kullanılabilir.

hg-5300-hizli-gecis-turnikesi

AVAX HG 5300 Hızlı Geçiş Turnike Teknik Özellikleri

Turnike Enerjisi: 220 – 240 volt AC çalışma enerjisi yer alır.
Güç Tüketmeleri: 700 watt güç tüketimi bulunur.
Turnike Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik gövdelidir.
Turnikenin Kapak Özelliği: Siyah akrilik ya da füme kapak rengi bulunur. Bu renkler de şık bir görüntü sunar.
Turnike Çalışma Sıcaklığı: -20 ile +60 derecelik sıcaklıklarda çalışabilir.
Turnike Boyutu: 23 cm x 133 cm x 103 cm boyut
Geçiş Alanı Uzunluğu: Minimum olarak altmış cm’lik bir geçiş alanı yer almaktadır.
Turnikenin Kolu: Turnike kolu ileri ve ileri hareket etmesi esnasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir. Böylece daha güvenli bir kullanım sunulmaktadır.
Geçiş Kontrol Özelliği: Geçiş tetiklemesi için Rs 422, Rs 485, Rs 232, TTL, Cmos, kuru kontak ve 3-50 volt darbe ile bilgisayar kontrolü yapılabilir. Tek bir adet bilgisayar ile iki yüz elli altı adet turnike kontrol edilebilmektedir. Üstelik bütün çevre birimleri ve geçiş kontrol üniteleri tarafından da bağlanabilir.
Turnikenin Sensörleri: Geçiş bittiğinde ise turnike hafızasında beklettiği kapanma işlemine devam eder. Ayrıca bu turnikenin sensörlerini de 12 adede kadar arttırabilmeniz mümkündür. Bireyler geçiş yaparken turnike kolunun önünde duruyorlarsa, turnikenin kolları bunu hissedebilirler. Böylece başka çevre birimler ile tetiklenseler bile turnike kolu kapanmaz ve geçişin tamamlanmasını beklemektedir.
Buton Kontrolleri: Çift buton kontrolüne sahiptir. Çift buton kontrolünde iki farklı buton bulunur. Açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır.
Otomatik Kapanmalar: Zaman kontrolleri sayesinde turnikenin belirli bir zamanda kapanması sağlanabilir.
Turnike Sistemi Özelliği: Çift yönlü olarak çalışmasına devam eden bu turnike, mikro işlemci kontrollüdür. Geçiş yapılmakta olan yönde bir veri çıktısı vermektedir ve bu çıktı, bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara iletilebilir. Ayrıca bu çıkış dijital bir çıkış da olabilir. Üstelik elektrik kesildiğinde opsiyonel bir şekilde serbest geçiş moduna geçmektedir.
Tehlike Mod Özellikleri: Afet, deprem, yangın gibi acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçilebilmektedir.
Opsiyonel Gösterge: Turnikelerimiz üç konumlu ışıklı göstergeye sahiptir. Turnikeler geçişe hazır olduklarında yeşil renkli ok sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş yapılırken de karşı yönde, geçişin yasak olduğuna dair bir “XX XX” işareti yer almaktadır. Geçiş yapılırken de bu ok sürekli olarak yanmaktadır.
Diğer Özellikleri: İhtiyaçlara uygun olarak besleme gerilimi şartları sağlanır.
Özgün Tasarım: Yumuşak ve sessiz geçiş imkânı bulunurken, dekoratif bir görünüm sunmaktadır.
Garantileri: İki yıllık garantiye sahiptir.
Teknik Destek Hizmeti: Türki Cumhuriyetler, Balkanlar, Kıbrıs ve Türkiye’nin her bir ili de dahil olmak üzere hızlı, kesintisiz, uzman ve kaliteli destek imkânı.
Sertifikaları: Iso – 9001, CE, Iso – 2008 ve TSE kalite belgelerine sahiptir.
Montaj Özellikleri: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı montaj imkânı

İlgili Arama Etiketleri: turnike sistemi, turnike sistemleri, turnikeli geçiş sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnike sistemleri avax