Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri Fiyat

AVAX HG 5300 double hızlı geçiş turnikeleri, 1300 watt güç tüketir. Kapağı siyah akrilik veya füme olabilmektedir. Oldukça şık bir görüntü sunan bu hızlı geçiş turnikesi, paslanmaz çelik olduğu için dış ortamlarda da güvenle kullanılabilmektedir.

hg-5300-double-hizli-gecis-turnikesi

AVAX HG 5300 Double Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Kullanımı: 220 volt AC – 240 Volt AC enerji ile çalışır.
Güç Harcanmalar: 1300 watt güç tüketimi
Turnike Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik oluşu sayesinde dış ortamlarda da birlikte kullanılır.
Turnike Kapak Özellikleri: Füme ve siyah akrilik olabilir.
Sıcaklığı: -20 ile +60 derece sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışma sağlar.
Ebatı: 23 cm x 133 cm x 103 cm ebat
Geçiş Alan Uzunluğu: Minimum 60 santimetrelik geçiş alanı
Kol Özellikleri: Turnike sistemi, geri ve ileri hareket etmesi esnasında kendisine dokunan cisimleri hissedebilir.
Geçiş Control: Geçişleri de tetikleyebilmek için Rs485, Rs422, Rs232 veya Cmos, TTL, 3-50 volt Dc darbe ve kuru kontak ile bilgisayar kontrolü kullanılabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 tane turnikeyi kontrol edebilmeniz mümkündür. Tüm çevre birimleri ve her tarzdaki geçiş kontrol üniteleri tarafından bağlanılabilmektedir.
Sensör Özellikleri: Bireyler geçiş yaparken turnike kolunun önünde duruyorlarsa, turnikenin kolları bunu hissedebilirler. Böylece başka çevre birimler ile tetiklenseler bile turnike kolu kapanmaz ve geçişin tamamlanmasını bekler. Geçiş bittiğinde ise turnike hafızasında beklettiği kapanma işlemine devam eder. Ayrıca bu turnikenin sensörlerini de 12 adede kadar arttırabilmeniz mümkündür.
Buton ile Kontrol: Çift buton kontrolüyle çalışabilir ve bu kontrolde turnikeyi açmak ve kapamak için 2 ayrı buton bulunur.
Otomatik Kapanmalar: Turnikenin belirli bir zamanda otomatik olarak kapanmasını, zaman kontrol imkanı
Sistemsel Özellikleri: Geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıktı, bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara iletilebileceği gibi aynı zamanda dijital bir çıkış da olabilmektedir. Mikro işlemci olarak çalışan bu turnike, çift yönlü geçiş imkanı sunmaktadır. Ayrıca elektrik kesilmesi gibi durumlarda sistemi opsiyonel olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.
Tehlike Alarm Durumları: Yangın, deprem, afet vb. durumlarda güvenlik sistemlerine bağlantı yapılarak kontrol imkanı vardır.
Opsiyonel Göstergeler: Turnikeden geçiş yapılırken üç konumlu ışıklı göstergedeki yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçişe hazır olduğunda ise bu yeşil ok, sürekli yanıp söner. Geçiş yapılırken aynı zamanda karşı yönden de geçişin yasak olduğuna dair “XX XX” işareti yanmaktadır.
Ekstra Özellikleri: İhtiyaçlara uygun olarak istenilen tüm besleme gerilimi şartları sağlanır.
Özgün Tasarımları: Sessiz ve yumuşak geçiş imkanı
Garantisi: İki sene.
Teknik Hizmetler: Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Türkiye’nin her iline kesintisiz destek.
Kalite Belgesi: Iso2008, CE, TSE, Iso9001
Kurulumu ve Montaj Özellikleri: Montaj kiti sayesinde hızlı ve kolay montaj.
İlgili Arama Etiketleri: hızlı geçiş turnikesi, hızlı geçiş turnikeleri, hızlı geçiş turnike sistemleri, hızlı geçiş, hg turnike