Hızlı Geçiş Turnike Sistemi

AVAX HG 5370 double hızlı geçiş turnike sistemi, 60 + 60 watt güç tüketmektedir. 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahip olan bu turnike, dış ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Geçiş uzunluğu da minimum 60 santimetre olmaktadır.  

avax-hg-5370-double-hizli-gecis-turnikesi

AVAX HG 5370 Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: 100 AC / 240 AC volt enerjilidir.
Güç Tüketmesi: 60 + 60 watt güç tüketir.
Turnikenin Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik gövde ile dış ortamlarda kullanım
Sıcaklıkları: -20 derece ile +60 derece arası sıcaklık
Boyut: 28 santimetre x 121,5 santimetre x 98 santimetre (h) boyut
Geçiş Alanı Uzunluğu: Minimum 60 santimetrelik geçiş alanı
Akıllı Kolu: Turnikenin kolu geri ve ileri hareket esnasında kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir.
Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olan bu turnike, iki yönlü olarak çalışmasına devam etmektedir.
Acil Alarm Durumları: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak afet, yangın ve deprem gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Gösterge Özelikleri: Turnike geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı “X“ işareti yanar. Ok şeklindeki ışıklı gösterge sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Geçiş izni aldığında yeşil ok geçiş yönünde yanıp söner.
Teknik Hizmetler: Türki Cumhuriyetler, Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs’ta daima kesintisiz olarak hizmet verilebilmektedir.
Garanti Yılı: İki yıl boyunca garanti
Kalite Belgeleri: TSEK/ISO9001/ISO2008 kalite belgeleri

İlgili Aramalar: turnike sistemi, turnike sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnikeli geçiş, turnike kontrolü, engelli geçiş turnikesi, hızlı geçiş turnikesi