Hızlı Geçiş Turnike Sistemi | Turnike Fiyatı

AVAX HG 5400 double hızlı geçiş turnike sistemleri, tüm personel devam kontrol sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Dekoratif bir görünüme sahip olan bu turnikeler, kapıların girişlerine monte edilmektedir. -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilir.

hg-5400-double-hizli-gecis-turnikesi-bigger

AVAX HG 5400 Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri Teknik Özellikleri

Turnike Enerjileri: 100-240 volt AC enerji
Güç Harcamaları: 600 watt.
Gövdesi: 1,25 mm, 3M taşlanmış ve 304 kalite paslanmaz çelik gövde
Turnike Kapak Renkleri: Füme – siyah akrilik kapaklı turnike kapak rengi.
Turnike Sıcaklık: -20 ve +60 derece sıcaklıklar.
Boyutları: 25 cm x 75 cm x 1,2 cm ebat.
Geçiş Uzunluğu: Geçiş alanı minimum 60 santimetredir.
Turnike Akıllı Kol Özellikleri: Turnike, ileri ve geri hareket etmeleri esnasında kendilerine dokunan cisimleri hissedebileceklerdir.
Geçişi Kontrol Etmeleri: Bir bilgisayar ile iki yüz elli altı adet turnike kontrolü sağlanabilir. Geçiş kontrol sistemlerine ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için Cmos, 3 – 50 volt Dc darbe ve TTL yahut kuru kontak ya da Rs 422 – Rs 485 – Rs 232 ile doğrudan bilgisayara bağlantı yapılabilir.
Sensör Kontrol: Bu turnikenin sensör sayısı 12 adede kadar çoğaltılabilmektedir. Kişiler geçiş esnasında turnike önünde duruyorlarsa, turnike kapanmaz. Güvenlik sensörleri kapanma hareketine engel olurlar. Herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense dahi, kol kapanmaz. Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir.
Çift Buton Kontrolleri: Çift buton ile kontrol edilebilen bu turnike, kapatma ve açma işlemleri için iki farklı buton yer almaktadır.
Zaman Kontrol: Belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde kapatılabilir.
Sistem Özellikleri: İki yönlü olarak çalışan bu turnike, geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı vermektedir. Opsiyonel olarak sistem, elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Dijital olabilen bu veri çıktısı, bilgisayar ile kontrol edilen turnikelerde doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir.
Tehlikeli Alarm Durumları: Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Üç Konumlu – Işıklı Göstergesi: Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçiş yapılmak istendiğinde, kırmızı renkteki “X” işareti yanmaktadır. Yeşil ok, geçiş yapılmadan önce geçişe hazır olduğunu belirtmek için sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak kendi renginde yanmaktadır.
İlave Özellikleri: Müşterilerin ihtiyacına uygun farklı çözümler üretilebilmektedir. İhtiyaca uygun besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Geçiş Şekli: Yumuşak ve sessiz geçiş yapılırken, dekoratif ve şık görüntü sunarlar.
Garantisi: 2 sene.
Destek Hizmet: Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs ve tüm Türkiye’de destek alabilirsiniz. Bu hizmetin hızlı ve kesintisiz olmasının garantisini vermekteyiz.
Kalitesi: Iso 2008 – TSE – CE – Iso 9001 kalite standart belgelerine sahiptir.
Kurulumu: Montaj kiti sayesinde kolay montaj sağlanmaktadır.
İlgili Arama Etiketi: hızlı geçiş sistemi, hızlı geçiş sistemleri, turnike sistemi, turnike sistemleri, turnikeli geçiş sistemleri