Hızlı Geçiş Turnike Sistemi Fiyatı

Yüzde yüz yerli üretim olan Avax HG 5370 hızlı geçiş turnikesi; deprem, yangın ve afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilir. Zerafeti ile gözleri kamaştıran bu turnike, yeni üretilmiş olmasına rağmen oldukça rağbet görmüştür. Üstelik yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile tetiklenebilir.

hg-5370-hizli-gecis-turnike-sistemleri

AVAX HG 5370 Hızlı Geçiş Turnike Sistemi Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: 100 volt AC – 240 volt AC enerji ile çalışmaktadır.
Güç Harcamaları: 60+60 watt güç tüketmeye sahiptir.
Turnike Gövdesi: 304 kaliteli paslanmaz çelik gövdelidir.
Sıcaklık Değerleri: -20 ile +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışır.
Turnike Ebatı: 280 milimetre x 1215 milimetre x 980 milimetre ebat
Turnikenin Geçiş Alanı: Minimum olarak altmış santimetre ebata sahiptir.
Turnike Sensörü Kontrolü: Herhangi bir kontrol ünitesi tarafından turnikenin kapanması için komut verilmesi durumunda turnike, kolu önünde herhangi bir kişi duruyorsa geçiş izni vermeyecektir. Güvenlik sensörleri, geçişe engel olacaktır. Geçişin tamamlanması durumunda da hafızada bekletilen kapanma işlemine geçilebilmektedir.
Buton Kontrolleri: Hızlı geçiş turnikemiz, tek ve çift buton kontrolüne sahiptir. Tek buton kontrolünde turnikenin kolu açmak ve kapamak için bir buton bulunurken, çift buton kontrolünde turnike kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.
Zaman Kontrolleri: Turnike açıldıktan sonra belirli bir zamanda kapanması sağlanabilir.
Turnike Sistemi Özellikleri: Mikro işlemci turnikemiz, çift yönlü geçişe olanak tanımaktadır. Üstelik geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı verilmektedir.
Acil Durumlar: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak turnike kontrolü sağlanabilmektedir. Ayrıca deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Göstergeleri: Turnikeden geçişe izin verildiğinde ise yeşil renkli ok yanmaktadır. Ok şeklinde olan ışıklı göstergesi, sistemin geçiş kontrolünü sağlamaktadır. Geçişe izi verilmezse, karşı yönden geçiş varsa kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Diğer Tüm Özellikler: Dilediğiniz ve ihtiyacınıza uygun çözümler üretilebilmektedir. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Tasarımları: Dekoratif görünüme sahip olan bu turnike, yumuşak ve sessiz geçişe olanak sunmaktadır.
Garanti Yılı: İki sene boyunca garantilidir.
Destek Hizmetleri: Türki Cumhuriyetler, Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs’ta uzman, hızlı ve kaliteli destek.
Kalite Belgeleri: ISO-2008, ISO-9001, TSEK
Montaj Şekli: Hızlı ve kolay montaj yapabilmek için montaj kiti bulunmaktadır.

İlgili Aramalar: hidden gate, hızlı geçiş turnikesi, geçiş turnikesi, turnike sistemi, turnike sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları