Hızlı Geçiş Sistemi Fiyat

AVAX HG 5400 Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için harika bir seçenektir. Bu turnikeler ile yoğun geçişler kaldırılabilir. Paslanmaz çelikten üretildiği için dış ortamlarda da kullanılabilmektedir. Bu turnikelerin geçiş alanı minimum altmış santimetre olacaktır.

hg-5400-hizli-gecis-turnikesi-bigger

AVAX HG 5400 Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri Teknik Özellikleri

Turnike Enerjileri: 100-240 volt AC enerji ile çalışma sağlar.
Güç Harcamaları: 600 watt güç.
Çelik Gövde: 3M taşlanmış, 1,25 milimetre, 304 kalitedeki paslanmaz çelik gövdelidir.
Turnike Kapak Rengi: Füme – siyah akrilik kapaklı turnike.
Turnike Sıcaklığı: -20 ve +60 derece arası tüm sıcaklıklar.
Boyut: 25 santimetre * 75 santimetre * 1,2 santimetre ebatlara sahiptir.
Geçiş Uzunlukları: Geçiş alanı minimum 60 cm’dir.
Turnike Akıllı Kolu: Turnike, ileri ve geri hareket etmeleri esnasında kendilerine dokunan cisimleri hissedebilirler.
Geçişi Kontrol Etme: Geçiş tetiklemeleri için 3-50 volt Dc darbe, Cmos ve TTL yahut kuru kontak ya da Rs485, Rs422, Rs232 doğrudan bilgisayara bağlanılabilmektedir. Bir bilgisayar ile 256 tane turnike kontrol edilebilmektedir. Geçiş kontrol sistemleri ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir.
Sensör Kontrolleri: Bu turnikenin sensör sayısı 12 adede kadar çoğaltılabilmektedir. Kişiler geçiş esnasında turnike önünde duruyorlarsa, turnike kapanmaz. Güvenlik sensörleri kapanma hareketine engel olurlar. Herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense dahi, kol kapanmaz. Geçiş tamamlandığında da turnikenin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir.
Çift Buton Kontrolü: Çift buton ile kontrol edilebilen bu turnike, kapatma ve açma işlemleri için iki farklı buton yer alır.
Zaman Kontrolü ile Kapatma: Turnike, belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zaman diliminde kapatılabilmektedir.
HG 5400 Turnikenin Sistem Özellikleri: Opsiyonel olarak sistem, elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilmektedir. Dijital olabilen bu veri çıktısı, bilgisayar ile kontrol edilen turnikelerde doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir. İki yönlü olarak çalışan bu turnike, geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı vermektedir.
Tehlikeli Alarm Durumları: Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Üç Konumlu – Işıklı Göstergesi: Geçiş yapıldığı esnada da karşı yönden geçiş yapılmak istendiğinde, kırmızı renkteki “X” işareti yanmaktadır. Yeşil ok, geçiş yapılmadan önce geçişe hazır olduğunu belirtmek için sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak kendi renginde yanmaktadır.
İlave Özellikleri: Müşterilerin ihtiyacına uygun farklı çözümler üretilebilmektedir. İhtiyaca uygun besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.
Geçiş Şekilleri: Yumuşak ve sessiz geçişler yapmanın en iyi yolu olan bu turnike, dekoratif ve şık görüntüye sahiptir.
Güvenceleri: 2 senelik bir garantiye sahiptir.
Teknik Hizmetler: Balkanlar, Türki Cumhuriyetler, Kıbrıs ve tüm Türkiye’de destek alabilirsiniz. Bu hizmetin hızlı ve kesintisiz olmasının garantisini vermekteyiz.
Kalitesi: ISO – 2008 – TSE – CE – ISO – 9001 kalite standart belgelerine sahiptir.
Kurulum Özellikleri: Montaj kiti sayesinde kolay montaj sağlanmaktadır.
İlgili Aramalar: turnike sistemi, turnike sistemleri, turnikeli geçiş sistemi, turnike fiyatları, turnike fiyatı, turnikeli geçiş kontrol sistemleri