Hijyen Turnikesi Fiyatı

AVAX PM 4400 hijyen turnikeleri hem el hem de ayaklar için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, -20 derece ve +50 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca çalışma sağlarlar. 60 watt güç harcamakta olan bu turnikeler, özgün bir tasarıma sahiptirler. Montaj kiti sayesinde hızlı ve kolay kurulum imkânı yer almaktadır.

pm-4400-hijyen-turnikesi--el-ve-ayak-bigger

PM 4400 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Turnike Enerjileri: 100 AC volt – 240 AC volt enerji ile çalışmalarına devam ederler.
Güç Tüketmeleri: 60 watt’lık güç harcamaktadırlar.
Turnike Gövdesi: 304 kalite paslanmaz çelik veya sac üzeri elektrostatik boyalı olup 1,20 milimetreliktir.
Sıcaklık Değerleri: -20°C ile +50°C arası sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilmektedir.
Kolunun Uzunluğu: 43 cm kol
Turnike Kontrolü: Geçiş tetiklemeleri için 3-50 volt dc darbe ve TTL, CMOS direkt olarak bilgisayar kontrolü veya Rs 232, Rs 422 ve Rs 485 ya da kuru kontak kullanılabilir. Ayrıca tüm geçiş kontrol ünitelerine ve çevre birimlerine de kolay bağlantı sağlanmaktadır.
Turnikenin Sistem Özellikleri: Bu turnike, mekanik sönümlemeyi absorver ünitesi ile birlikte yapmaktadır. Mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmış olan bu turnike ile iki yönlü geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yapılmakta olan yönde bir veri çıktısı vermektedir. Bu çıkışlar, bilgisayar kontrolünde doğrudan bilgisayara gönderilebilir veya bu çıkış dijitalde olabilir. Elektrik kesilmesi durumunda turnike serbest geçiş moduna geçmektedir.
Acil Durumlar: Güvenlik sistemlerinde bağlanılarak, acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Turnikenin Göstergeleri: Üç konumlu, ışıklı göstergeli bu turnike geçişe hazır olması durumunda yeşil ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığında ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı tarafta geçişin o an için yasak olduğunu belirten kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Tasarımları: Yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunan bu turnike, özgün bir tasarıma sahiptir. Üstelik dekoratif bir görüntü sunar.
Turnikenin Uygulamaları (Opsiyonel): İhtiyaca uygun olarak farklı çözümler üretilebilmektedir. İstenilen besleme gerilimi şartları da sağlanabilir ve tercih edilebilir kapak alternatifleri bulunmaktadır.
Boyutu: 240 * 390 * 1030 boyutları (Çocuklara özel olarak 240 x 390 x 700)
Montaj Şekilleri: Montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı kurulum şekli.
Garanti Süreleri: 2 senelik garantiye sahiptir.
Kalite Belgeleri: TSEK – ISO 9001 – ISO 2008 kalite belgesi.

İlgili Aramalar: hijyen turnikesi, hijyen turnikeleri fiyatları, hijyen turnikeleri fiyatı, kaliteli hijyen turnikesi, ucuz hijyen turnikesi, hijyen turnikesi fiyat