Hijyen Turnikeleri

AVAX PM 3400 hijyen turnikeleri, el hijyeni için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikeler, 100 – 240 volt AC enerji ile çalışmasına devam etmektedir. -20 derece ile +50 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışabilir. Üstelik bu turnikelerin montajları da oldukça hızlı ve kolay şekilde yapılabilmektedir.

pm-3400-hijyen-turnikesi-el-bigger

PM 3400 HİJYEN TURNİKELERİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Enerji Özelliği: 100 – 240 volt AC enerjilidir.
Güç Harcamaları: 60 watt güç harcar.
Gövde Özelliği: 1,20 mm’lik, sac üzeri elektrostatik boya ya da 304 kalite paslanmaz çelik gövdelidir.
Çalışma Sıcaklığı: -20°C ve +50°C arası sıcaklıklar
Kol Uzunlukları: 43 santimetrelik kola sahiptir.
Turnike Kontrolleri: Geçiş tetiklemeleri için bilgisayar kontrolünde RS 485, RS 422, RS 232 ya da CMOS, TTL, kuru kontak ya da 3 – 50 volt DC darbe kullanılabilir. Ayrıca her türlü geçiş kontrol ünitelerine ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlantı sağlanabilmektedir.
Sistem Özellikleri: İki yönlü olarak çalışmasına devam eden bu turnike, mikro işlemci kontrollüdür. Geçiş yapılırken sadece tek bir kişinin geçiş yapmasına imkan sunar. Ayrıca geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı bulunur. Bu çıkış bilgisayar kontrolünde direkt olarak bilgisayara gönderilebileceği gibi dijital bir çıkışta olabilmektedir. Bu turnikenin sistemi mekanik sönümlemeyi absorver ünitesi ile yapmaktadır ve elektrik kesildiğinde her iki taraftaki kollar da serbest konuma geçmektedir.
Acil Alarm Özelikleri: Acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanarak, serbest geçiş moduna geçilebilmektedir.
Turnike Göstergesi: Üç konumlu olan ışıklı göstergesi, turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok şeklinde sürekli olarak yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığı durumlarda ise bu ok sürekli yanar. Geçiş yapıldığı sırada ise karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yer alır.
Turnike Tasarımları: Sessiz ve yumuşak geçiş imkanı sunan bu turnike, oldukça dekoratif bir görünüme de sahiptir.
Opsiyonel Uygulamaları: İstenilen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Ayrıca tercih edilebilir olan kapak alternatifleri de yer almaktadır. İhtiyaca uygun olarak isterseniz farklı çözümler de üretilebilmektedir.
Boyutları: 240 * 390 * 1030 ebat (Çocuklara özel olarak 240 x 390 x 700)
Turnike Montajı: Hızlı ve kolay kurulum, montaj kiti sayesinde mümkündür.
Garanti Süresi: İki yıl boyunca garantilidir.
Turnike Sertifikaları: ISO 9001 – TSEK – ISO 2008 sertifikalarına sahiptir.

İlgili Arama Etiketleri: hijyen turnikesi, hijyen turnikesi fiyatı, hijyen turnikesi fiyatları, hijyen turnikeleri, hijyen turnikesi kullanım alanları, hijyen turnike