Gustavo Otel Odası Kapı Kilidi Fiyatı

Gustavo 510 otel odası kapı kilidi, otellerde güvenliği sağlamak için kullanılmakta olan kilitlerdendir. Bu kilit, odaların kapısında kapı kolu görevini görmektedir. Kart okutmadan kilidin geçiş izni vermesi beklenemez. Kullanımı da çok basittir. 5 ile 8 santimetreye kadar olan uzaklıklarda kart okuması yapabilmektedir.

gustavo-510-otel-kapi-kilidi-bigger

GUSTAVO 510 Otel Odası Kapı Kilidi Teknik Özellikleri

Sağlamlığı: Üç yüz bin defa test edilmiştir.
Kilidin Mekanizması: 500.000 defa test edilmiş olan kilit mekanizmaya ve bu kilit, Japonya Mabuchi mikro motora sahiptir.
Kilit Frekansları: 13.56 Mhz ve 125 Khz frekans kullanır.
Kullanılacak Kartlar: Em card yahut T5557 Mifare kart kullanması.
Okuma Yapması: 8 santimetrelik uzaklıktan okuma yapar.
Geçiş Kontrolü: Acil durum kartı, master card, kat kartı ve ziyaretçi kartlarını tanıyabilmektedir. Oteldeki yöneticilere verilen kart yetkileri değiştirilebilmektedir ve ayrıca yöneticiler isterlerse, istedikleri zaman kart kullanımlarını denetleyebilmektedirler.
Güç Harcaması: 1,5 voltluk AA alkalin pil ile çalışır. (DC 4,5 volt – DC 6,5 volt) Bu pilden 4 adet kullanmak yetmektedir.
Pil Kullanma: Kullanılan bir standart pil tamı tamına 25.000 kez geçiş yapabilmenizi sağlamaktadır. Yapılan bu geçişler esnasında pil bitmeye dönerse, son 100 geçişte kullanıcılar uyarılabilmektedir.
Kilit Mekanik Özellikleri: Mekanik anahtar sayesinde pil bittiğinde dahi giriş yapabilirsiniz. Acil durumlarda mekanik anahtar oldukça işe yarayacaktır. Otel yöneticileri için yedek anahtarlar da bulunmaktadır.
Kilidin Gövdesi: Bu kilidin gövdesi anti-statiktir. Manyetik koruması sayesinde 15.000 voltluk güçlü manyetik bir alanda bile sorunsuz olarak çalışır ve veri kaybı yaşamazsınız.
Durağan Akımı: 20’den küçük uA
Devrimsel Akım Özelliği: 150’den küçük mA devrimsel akımlı
Yazma ve Okuma Saniyesi: 0,5 saniyeden kısa bir zamanda okuma yapar.
Cihaz Ağırlıkları: Yaklaşık olarak 3 kilogramdır.
Sıcaklık Değeri: +85 ve -20 derece sıcaklıklar
Nemli Alan: %95 ile %15 arası nemli alanlar
Veri Pilleri: Bitme ihtimali oldukça zor olan pil bittiğinde, içerisinde yer alan veriler on sene süresince saklanır. 
İthalatçısı ve Marka Sahibi Firma: Perkotek Teknoloji A.Ş.
Teknik Destek Hizmetleri: Çağrı merkezinden uzak erişim veya telefon ile destek alarak problemleriniz anında çözülür.
İlgili Aramalar: gustavo, otel kilidi, otel kapı kilidi, kilit sistemi, kilit sistemleri, kilit fiyatları, kilit fiyatı, otel odası kapı kilidi, otel kilitleri