Engelli Geçiş Turnikesi

Engelli geçiş turnikesi, bir diğer adıyla vip turnike; 60 watt güç harcamaktadır. -20 de +50 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasına devam etmektedir. Turnike, ileri ve geri hareket etmesi sırasında kendisine dokunan cisimleri hisseder ve bu cisimlere tepki vermektedir.

vip-turnike-ve-ozurlu-gecis-turnikesi-75-cm

Vip Turnike Teknik Özellikleri

Enerjisi: Ac 100-240 volt enerjiye sahiptir.
Güç Tüketim: 60 watt güç tüketimi mevcut.
Yapı Özellikler: 304 kalitede paslanmaz çelik veya saç üzeri elektrostatik boyalı gövdelidir.
Sıcaklık Değeri: -20 ile +50 derece arasında çalışma sıcaklığı
Boyutları: Yüksekliği: 990 ve çapı: 220 boyut.
Kol Uzunluk: 75 santimetrelik kol.
Akıllı Kolu: Turnike sisteminin, hareketi esnasında (geri-ileri hareketi) kendisine dokunan bir cismi hissedip buna tepki verebilir.
Sistem Özelliği: Geçiş yapılan yönde dijital veri çıktısı verebileceği gibi bilgisayar kontrolü ile doğrudan IO kart yardımıyla bilgisayara da gönderebilir. 200 kereye kadar geçiş sağlar. Mikroprosesör kontrol olarak tasarlanmıştır, iki yönlü geçişe imkân sağlar. Elektrik kesildiğinde otomatik olarak serbest geçiş yapma moduna geçer.
Access Kontrolü: Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verirken diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Tek bir bilgisayar ile 256 adet turnike kontrolü sağlanabilir. Cmos, 3/50 v DC darbe, RS-232, RS-422, RS-485, TTL ile bilgisayar kontrolü sağlanabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir.
Sensör Kontrol: Kullanıcı, geçişi esnasında eğer turnike kolunun önünde duruyorsa, kontrol ünitesi tarafından turnike kapatılsa bile kolun hareketi engellenir. Bu güvenlik sensörü sayesinde gerçekleştirilir. Geçiş tamamlandığında da hafızada bekletilen kapanma işlemine devam edilecektir.
Buton Kontrolü: Tek veya çift buton kontrolü ile çalışır. VIP turnike; tek buton kontrolünde butona her basıldığında açıksa kapanır, kapalıysa açılır; çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulundurur.
Zaman Kontrolleri: İstenilen zamana ayarlanarak o zamanda kapanması sağlanabilir. (Zaman kontrolü sayesinde)
Kilit Mekanizması: Sadece mikro işlemci ile kontrol edilebilen elektromekanik bir kilit mekanizması mevcuttur.
Acil Çözümler: Yangın, afet, deprem vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı vardır.
Opsiyonel Göstergeleri: Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner, bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar. Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “X” işareti kırmızı renkli olarak yanar.
Opsiyonel Uzaktan Kumandası: Buton ile 30 metre, Keyless kumanda sayesinde turnikeyi 3 metre uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu mesafelerden yaklaştığınızda kullanıcı tanınır ve geçiş sağlanır. Bir turnikeye 1500 adet keyless kumanda ya da buton tanıtılabilir.
Ekstra Özellikleri: Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır ve sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir.
Tasarım Özelliği: Sessiz ve yumuşak geçişe imkân sağlarken dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Garanti Süreleri: 2 yıl garanti!
Teknik Servis Hizmetleri: Bütün Türkiye dâhilinde, Kıbrıs, balkanlarda & Türki Cumhuriyetler de uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz destek alabilirsiniz.
Sertifika: TSEK/ISO-2000/ISO-9001 Sertifikalarına sahiptir.
Uygulamaları: Özel ses efektleri sayesinde giriş ve çıkışlarda farklı efektler kullanabilirsiniz. Gövde rengini siz seçebilirsiniz.

İlgili Aramalar: turnike sistemi, engelli geçiş turnikeleri, turnike sistemleri, turnike, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnikeli geçiş kontrol sistemleri, vip turnike