Elektrostatik Boyalı Turnike

AVAX B 7100 boy turnikesi, dört kolludur. 1.5 mm’lik sac üzeri elektrostatik boyalıdır. İç ortamlarda güvenle kullanılabilir. İki yönlü olarak çalışmasına devam eden bu turnike, mikro işlemci kontrollüdür. Avax turnike sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için de fiyatı oldukça uygundur.

b-7100-koseli-4-kollu-elektro-statik-boyali-boy-turnikesi

AVAX B 7100 Elektrostatik Turnike Teknik Özellikleri

Enerji Tüketme: 240-100 volt AC enerji
Güç Harcama: 60 watt güç harcar.
B 7100 Gövde Özellikleri: 1,5 mm saç üzeri elektrostatik boyalı gövdelidir.
Sıcaklık Değerleri: -20 ile +60 derece arasındaki sıcaklıklar
Turnike Boyutu: 1530 milimetre x 1560 milimetre x 2300 milimetre ebattadır.
Kol Uzunluğu: 4 adet standart kola sahiptir ve kolların uzunluğu 65 cm.’dir.
Turnike Sistemi: İki yönlü olarak çalışan bu turnike, sadece bir tek kişinin geçişine olanak sağlamaktadır. Mikro işlemci kontrollü ile çalışan bu turnike, geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıkış bilgisayar kontrolü esnasında doğrudan bilgisayara da gönderilebilmektedir. Elektrik kesilmesi gibi durumlarda da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilir.
Kontrolü: Geçiş tetiklenmek için 3-50 volt DC, TTL, kuru kontak, CMOS veya Rs422, Rs232, Rs485 ile de bilgisayar kontrolleri yapılabilmektedir. 256 adet turnike bir bilgisayar ile kontrol edilebilmektedir. Tüm çevre birimlerini ve geçiş kontrol ünitelerine doğrudan bağlanılabilmektedir.
Tehlike Alarmı: Acil ve tehlikeli durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçebilir.
Işıklı Göstergeleri: Üç ışıklı konumlu göstergesi, turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yönden geçiş izni olmadğına dair kırmızı renkli “X” işareti yakmaktadır. Geçişe hazır olduğunda ise yeşil ok sürekli olarak yanar, geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak yanıp sönmektedir.
İlave Özellikleri: Müşterilerin istedikleri tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilir.
Tasarımı: Özgün tasarımı sayesinde yumuşak ve sessiz geçişe imkan tanımaktadır.
Garanti: 2 sene boyunca garantili.
Destek Hizmeti: Türki Cumhuriyetler, Türkiye Cumhuriyeti, balkanlarda ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kaliteli, uzman, kesintisiz destek alabilme imkanı bulunmaktadır.
Kalite Belgeleri: ISO 9001 / TSEK / ISO 2000 kalite belgelerine sahiptirler.
Uygulama Tipleri: Sisteme özel olarak çıkış ve giriş efektleri, tercih edilebilir gövdelidir.
İlgili Arama: boy turnikesi, turnikeli geçiş, boy turnike sistemi, boy turnike sistemleri, boy turnikesi fiyatları, turnike, turnikeli geçiş sistemi, turnikeli geçiş sistemleri, turnike fiyat