Elektrostatik Boyalı Boy Turnike Sistemi

AVAX B 6100 boy turnikesi, 60 watt güç ile çalışmasına devam edebilir. -20 derece ile +60 derece arası sıcaklıklarda güvenle kullanılabilen bu turnike, 153 kilogram ağırlığa sahiptir. Üç kollu olup kolları ise 65 santimetredir.

b-6100-elektro-statik-boyali-boy-turnikesi

AVAX B 6100 Boy Turnikesi Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: Ac 100-240 volt enerji ile çalışır.
Güç Tüketim Özellikleri: 60 watt güç
Yapı Özellikleri: Saç üzeri elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ile +50 arası çalışma sıcaklığı
Boyutları: 1100 x 1440 x 2250 boyut
Kolunun Uzunluğu: Kol uzunluğu 65 santimetre, 3 kolludur.
Kurulu Ağırlığı: 153 kilogramdır.
Sistemi: Microprocessor control olarak tasarlanmıştır ve iki yönlü geçişe imkân sağlar. Geçiş yapılan yönde dijital veri çıktısı verebileceği gibi bilgisayar kontrolü ile doğrudan bilgisayara da gönderebilir.
Kontrol Özellikleri: Diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Tek bir bilgisayar ile 32 ve katları olacak şekilde turnike kontrolü sağlanabilir. Cmos, 3/50 v DC darbe, RS-232, RS-422, RS-485, TTL ile bilgisayar kontrolü sağlanabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir.
Acil Mod: Yangın, deprem vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı verir. Bu uzaktan da kontrol edilebilir.
Opsiyonel Göstergeleri: Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “X” işareti kırmızı renkli yanar. Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner. Bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar.
Ekstra Özellikleri: Sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir. Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır.
Tasarım Özelliği: Sessiz ve yumuşak geçişe, dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Garantisi: 2 yıl garanti özelliği vardır.
Teknik Servis Hizmeti: Bütün Türkiye dâhilinde, balkanlarda, Kıbrıs & Türki Cumhuriyetler de kesintisiz, hızlı, kaliteli ve uzman destek alabilirsiniz.
Sertifikaları: ISO-2000, ISO-9001 ve TSEK Sertifikaları