Dekoratif Bel Turnike Sistemi

AVAX PM 2800 dekoratif bel turnike sistemi, 60 watt’lık güç harcamasına sahiptir. 43 santimetrelik kolu bulunmakla birlikte acil alarm durumlarında (yangın, deprem, afet vb.) otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Ayrıca üç konumlu ışıklı göstergeleri bulunur.

pm-2800-dekoratif-paslanmaz-celik-turnike-sistemi-bigger

AVAX PM 2800 Dekoratif Bel Turnikesi

Enerji Verme Şekli: 240 – 100 Volt AC
Güç Harcamaları (watt) : 60 watt enerji harcar.
Gövdesi: 304 kalite, 3M taşlı ve 1,25 milimetrelik gövdelidir.
Sıcaklık Değeri: -20 ile +50 arası sıcaklıkta çalışır.
Boyutu: 220 mm x 960 mm x 930 mm (en x boy x yükseklik)
Kol Özellikleri: 43 cm’lik kol uzunluğuna sahiptir.
Kontrol Şekilleri: Geçiş tetiklemesi için  kuru kontak ya da 3-50 V DC darbe, CMOS, ya da RS 232/RS 422/RS 485, TTL ile doğrudan bilgisayar kontrolleri yapılabilir. Bir tek bilgisayar ile 256 adet turnike kontrolü yapılabilmektedir. Diğer çevre birimlerine ve geçiş kontrol ünitelerine kolayca bağlanılabilir.
Turnike Sistemi Özellikleri: Elektrik kesilmesi durumunda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilir. İki yönlü olarak çalışma sağlayan bu turnike, mikro işlemci ile kontrol edilebilmektedir. Sadece tek bir kişinin geçişine olanak tanımakta olup geçiş yapılan yönde bir veri çıktısı vermektedir. Bu çıktı dijital olabileceği gibi aynı zamanda doğrudan bilgisayara da aktarılabilmektedir. Absorver ve pnömatik ile mekanik hareket sönümlemesini yapabilir.
Acil Alarm Durumu: Güvenlik sistemlerine bağlanılarak sel, afet, yangın gibi durumlarda serbest geçiş moduna geçilebilir.
Göstergesi:  Turnike eğer geçişe hazır ise yeşil renkli ok yanıp sönmektedir. Geçişe izin verildiğinde ise sürekli olarak yeşil ok yanmaktadır. Ayrıca geçiş yapıldığı anda karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Turnike Diğer Özellikleri: İstenen besleme gerilimi şartları, ihtiyaçlara uygun olarak düzenlenmektedir.
Tasarım Özellikleri: Özgün ve dekoratif görünümü ile sessiz ve yumuşak geçişe izin vermektedir.
Garantisi: 2 sene boyunca garantilidirler.
Servis Hizmeti: Tüm Türkiye, balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Kıbrıs’ta hızlı, kesintisiz ve uzman destek hizmeti
İlgili Arama Etiketleri: turnikeli geçiş sistemi, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnike sistemleri,  turnike