Boy Turnikesi

AVAX P 6200 boy turnikesi, 60 watt güç harcamasına sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu sayede dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Acil alarm modu sayesinde deprem, yangın ve afet gibi durumlarda serbest geçiş yapılabilmektedir.

p-6200-paslanmaz-celik-boy-turnikesi

AVAX P 6200 Boy Turnikesi Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: Ac 100-240 volt enerji ile çalışır.
Güç Tüketim Özellikleri: 60 watt güç
Yapı Özellikleri: Paslanmaz çelikten üretilmektedir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ile +50 arası çalışma sıcaklığı
Boyutları: 1100 x 1440 x 2250 boyut
Kolunun Uzunluğu: Kol uzunluğu 65 santimetre, 3 kolludur.
Sistemi: Microprocessor control olarak tasarlanmıştır ve iki yönlü geçişe imkân sağlar. Geçiş yapılan yönde dijital veri çıktısı verebileceği gibi bilgisayar kontrolü ile doğrudan bilgisayara da gönderebilir.
Kontrol Özellikleri: Diğer çevre birimlerine ve tüm Access kontrol üniteleriyle basitçe bağlantı kurabilir. Tek bir bilgisayar ile 32 ve katları olacak şekilde turnike kontrolü sağlanabilir. Cmos, 3/50 v DC darbe, RS-232, RS-422, RS-485, TTL ile bilgisayar kontrolü sağlanabilir. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak verir.
Acil Mod: Yangın, deprem vb. acil alarm durumlarında otomatik serbest geçiş imkânı verir. Bu uzaktan da kontrol edilebilir.
Opsiyonel Göstergeleri: Geçiş yaparken karşı yönde geçişin yasaklandığına dair “X” işareti kırmızı renkli yanar. Turnike eğer geçişe hazırsa yeşil renkli ok işareti yanıp söner. Bu işaret geçiş esnasında yeşil renkli olarak sabit yanar.
Ekstra Özellikleri: Sistem opsiyonel özelliği ile ihtiyacınıza uygun çözümler üretilir. Kullanıcı talebine göre istenilen besleme gerilimi şartları sağlanır.
Tasarım Özelliği: Sessiz ve yumuşak geçişe, dekoratif ve özgün bir tasarıma sahiptir.
Garantisi: 2 yıl garanti özelliği vardır.
Teknik Servis Hizmeti: Bütün Türkiye dâhilinde, balkanlarda, Kıbrıs & Türki Cumhuriyetler de kesintisiz, hızlı, kaliteli ve uzman destek alabilirsiniz.
Sertifikaları: ISO-2000, ISO-9001 ve TSEK Sertifikaları

İlgili Aramalar: turnike, boy turnikesi, turnikeli geçiş, stadyum turnikesi, turnike sistemleri, turnike sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnike