Bel Turnike Sistemleri

AVAX PM 2500 bel turnike sistemleri, insan beli boyunda oldukları için bu ismi almıştır. -20 derece ile +50 derece arası tüm sıcaklıklarda kullanılmakta olan bu turnike, 43 santimetrelik kol uzunluğuna sahiptir. Yangın, deprem ve afet gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

pm-2500---duvar-tipi-paslanmaz-celik-turnike-bigger

AVAX PM 2500 Bel Turnike Sistemi Teknik Özellikleri

Enerji Özellikleri: 100 / 240 volt-AC enerjilidir.
Güç Tüketme Özellikeri: 60 watt güç tüketir.
Gövdesi: 3M taşlı ve 1,25 milimetre ve 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklık Değeri: -20 derece ile +50 derece arası sıcaklıklar
Boyutu: 240 milimetre x 390 milimetre x 185 milimetre
Kol Uzunluğu: 43 santimetrelik kola sahiptir.
Turnike Kontrolleri: Tüm çevre birimleri ve geçiş kontrol üniteleri ile tetiklenebilir. Üstelik bir bilgisayar ile 256 adet turnike kontrol edebilirsiniz. Geçişleri de tetikleyebilmek için 3-50 V DC darbe, CMOS, TTL, Rs232, Rs422, Rs485 ve TTL ile doğrudan bilgisayar kontrolü de sağlanabilmektedir.
Sistemin Özelliği: Elektrik kesilmesi gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir. Bu turnikenin sistemi, mekanik hareket sönümlemesini pnömatik ve mini absorver ile yapmaktadır. Mikroişlemci kontrollü olarak çalışan bu turnike sistemi, iki yönlü geçişe olanak sağlamaktadır. Bir kişinin geçişine izin verirken bu geçiş yönünde bir veri çıktısı oluşturur. Bu çıkış doğrudan bilgisayar kontrolü ile bilgisayara gönderilebileceği gibi aynı zamanda bir dijital çıkış da olabilmektedir.
Alarm Mod Özellikleri: Yangın, deprem ve afet gibi acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılarak otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.
Turnike Göstergesi: Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı “X” işareti yanar.
Diğer Özellikleri: İhtiyaca göre istenen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilir.
Turnike Tasarımları: Sessiz ve yumuşak geçişe sağlamakta bu turnike, özgün bir tasarıma sahiptir.
Garanti Özellikleri: Turnike sistemi iki sene boyunca garantili.
Destek Hizmeti: Kıbrıs, Balkanlar, Türki cumhuriyetler ve Türkiye’de uzman, kaliteli, kesintisiz destek hizmeti verilmektedir.
Kalite Belgesi: CE – ISO 2000 – ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.
Montaj Özellikleri: Hızlı ve kolay montaj yapmak için montaj kiti.
İlgili Arama Etiketleri: turnike, turnike sistemleri, turnike fiyatı, turnike fiyatları, turnikeli geçiş sistemleri, bel turnikesi, bel turnike sistemleri, turnike fiyat